سلنا گومز که از پیشکسوتان برنامه های تلویزیونی ، فیلم و موسیقی در دیزنی است ، از آن زمان نام خود را به عنوان یک هنرمند انفرادی و نیکوکار مطرح کرده است.
سلنا گومز کیست؟

سلنا گومز متولد 22 ژوئیه 1992 ، در گراند پریری ، تگزاس ، سلنا گومز با دو سال اجرا در نمایش بچه ها بارنی و دوستان شروع به کار خود در تجارت نشان داد. بعد از چند قسمت فیلم در فیلم ، مهمان گومز در فیلم The Suite Life of Zack & Cody و Hannah Montana در کانال دیزنی بازی کرد. در سال 2007 ، او به عنوان سرب برای Wizards of Waverly Place انتخاب شد و در سال 2009 آلبوم پاپ Kiss & Tell را منتشر کرد. پروژه های دیگر در طی این سال ها شامل فیلم Spring Spring Breakers 2013 و آلبوم Revival 2015 است که تک آهنگ "خوب برای شما" را شامل می شود. گومز همچنین بخاطر حضور در نبرد با لوپوس ، به ستایش پرداخت.

فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و آهنگ ها
'بارنی و دوستان'

گومز فعالیت خود را در تجارت نمایش از سال 2001 شروع کرد وقتی که در برنامه محبوب کودکان Barney & Friends به عنوان Gianna اجرا کرد. گومز بعد از گذشت دو سال از سریال کنار گذاشته شد و بدون موفقیت زیاد استماع به نمایش های دیگری داد. او نقش کمی در فیلم Spy Kids 3-D: Game Over در سال 2003 و کمی به عنوان جولی در واکر ، تگزاس Ranger: Trial by Fire در سال 2005 به دست آورد. او همچنین در سال 2006 وارد بازی امیلی گریس گارسیا در Brain Zapped شد. ، و حتی آهنگی را برای نمایش ضبط کرد.

در سال 2006 ، میهمان گومز به عنوان گوئن در فیلم The Suite Life of Zack & Cody در کانال دیزنی بازی کرد. با کسب کار بیشتر از دیزنی ، گومز برای بازی در نقش میکایلا شرور برای سریال هانا مونتانا استفاده شد. او سپس اولین نقش اصلی خود را هنگامی که این کانال به عنوان الکس روسو در سال 2007 در نمایش جادوگران Waverly Place بازی کرد ، به دست آورد. این سریال تا سال 2012 اجرا شد.
'یکی دیگر از داستان های سیندرلا' ، 'برنامه محافظت از شاهزاده خانم'

در سال 2008 ، گومز اولین فیلم انیمیشن خود را با نام Horton Hears a Who! ساخت و در فیلم خانواده ABC Family Cinderella Story دیگری با بازیگر کانال دیزنی کانال اندرو سیلی بازی کرد. سلنا نیز دو پروژه را برای حق رای دادن به کانال دیزنی کانال اصلی فیلمبرداری کرد. اولین برنامه محافظت از پرنسس بود که در سال 2009 منتشر شد و همچنین با بازی دمی لوواتو. بعداً در سال 2009 ، او در Wizards of Waverly Place: The فیلم بازی کرد.
پروژه های موسیقی متن فیلم

همزمان با بازیگری ، گومز با ضبط یک جلد "Cruella de Vil" برای DisneyMania 6 در سال 2008 بر روی حرفه موسیقی در حال رشد خود متمرکز شد. او همچنین سه آهنگ برای موسیقی متن فیلم ضبط کرد تا فیلم دیگر سینمایی Cinderella Story و ترانه ای برای فیلم انیمیشن Tinker زنگ سایر مشارکتهای فیلم سینمایی شامل تک آهنگ "یک و یکم" برای برنامه حفاظت از پرنسس به عنوان یک دونفره با لوواتو ، و همچنین چهار آهنگ برای موسیقی متن به Wizards of Waverly Place: The Movie است.

بیوگرافی سلنا گومز
نیکوکار (1992 - 1992)

به روز شده:
    24 اکتبر 2019
اصلی:
    15 ژانویه 2018

سلنا گومز که از پیشکسوتان برنامه های تلویزیونی ، فیلم و موسیقی در دیزنی است ، از آن زمان نام خود را به عنوان یک هنرمند تکنواز و نیکوکار مطرح کرده است.
سلنا گومز کیست؟

سلنا گومز متولد 22 ژوئیه 1992 ، در گرند پریشی ، تگزاس ، سلنا گومز با دو سال اجرا در نمایشگاه بچه ها بارنی و دوستان شروع به کار خود در تجارت کرد. بعد از چند قسمت فیلم در فیلم ، مهمان گومز در فیلم The Suite Life of Zack & Cody و Hannah Montana در کانال دیزنی بازی کرد. در سال 2007 ، او به عنوان سرب برای Wizards of Waverly Place انتخاب شد و در سال 2009 آلبوم پاپ Kiss & Tell را منتشر کرد. پروژه های دیگر در طی این سال ها شامل فیلم Spring Spring Breakers 2013 و آلبوم Revival 2015 است که تک آهنگ "خوب برای شما" را شامل می شود. گومز همچنین بخاطر اینکه در نبرد با لوپوس به عموم می رود ، تمجید کرده است.
عکس سلنا گومز

سلنا گومز
فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و آهنگ ها
'بارنی و دوستان'

گومز فعالیت خود را در تجارت نمایش از سال 2001 شروع کرد وقتی که در برنامه محبوب کودکان Barney & Friends به عنوان Gianna اجرا کرد. گومز بعد از گذشت دو سال از سریال کنار گذاشته شد و بدون موفقیت زیاد استماع به نمایش های دیگری داد. او نقش کمی در فیلم Spy Kids 3-D: Game Over در سال 2003 و کمی به عنوان جولی در واکر ، تگزاس Ranger: Trial by Fire در سال 2005 به دست آورد. او همچنین در سال 2006 وارد بازی امیلی گریس گارسیا در Brain Zapped شد. ، و حتی آهنگی را برای نمایش ضبط کرد.
"زندگی مجموعه ای از زاک و کودی" ، "جادوگران مکان Waverly Place"

در سال 2006 ، میهمان گومز به عنوان گوئن در فیلم The Suite Life of Zack & Cody در کانال دیزنی بازی کرد. با کسب کار بیشتر از دیزنی ، گومز برای بازی در نقش میکایلا شرور برای سریال هانا مونتانا استفاده شد. او سپس اولین نقش اصلی خود را هنگامی که این کانال به عنوان الکس روسو در سال 2007 در نمایش جادوگران Waverly Place بازی کرد ، به دست آورد. این سریال تا سال 2012 اجرا شد.
'یکی دیگر از داستان های سیندرلا' ، 'برنامه محافظت از شاهزاده خانم'

در سال 2008 ، گومز اولین فیلم انیمیشن خود را با نام Horton Hears a Who! ساخت و در فیلم خانواده ABC Family Cinderella Story دیگری با بازیگر کانال دیزنی کانال اندرو سیلی بازی کرد. سلنا نیز دو پروژه را برای حق رای دادن به کانال دیزنی کانال اصلی فیلمبرداری کرد. اولین برنامه محافظت از پرنسس بود که در سال 2009 منتشر شد و همچنین با بازی دمی لوواتو. بعداً در سال 2009 ، او در Wizards of Waverly Place: The فیلم بازی کرد.
پروژه های موسیقی متن فیلم

همزمان با بازیگری ، گومز با ضبط یک جلد "Cruella de Vil" برای DisneyMania 6 در سال 2008 بر روی حرفه موسیقی در حال رشد خود متمرکز شد. او همچنین سه آهنگ برای موسیقی متن فیلم ضبط کرد تا فیلم دیگر سینمایی Cinderella Story و ترانه ای برای فیلم انیمیشن Tinker زنگ سایر مشارکتهای فیلم سینمایی شامل تک آهنگ "یک و یکم" برای برنامه حفاظت از پرنسس به عنوان یک دونفره با لوواتو ، و همچنین چهار آهنگ برای موسیقی متن به Wizards of Waverly Place: The Movie است.
"بوسه و بگو" اولین آلبوم

در سال 2008 ، گومز با هالیوود رکوردز قرارداد ضبط کرد و شروع به کار روی اولین آلبوم خود با نام Kiss and Tell کرد که در سپتامبر 2009 منتشر شد. گومز همچنین در موسیقی ویدیویی برادران جوناس برای تک آهنگ "Burnin" تا به اینجا رسید. "در سال 2008 منتشر شد.
'Spring Breakers،' Voiceover کار برای "هتل ترانسیلوانیا"

در سال 2012 ، گومز در فیلم انیمیشن هتل ترانسیلوانیا صدای مویس را اجرا کرد. وی سپس در کنار جیمز فرانکو و ونسا هادگنز در میان هیجان انگیز جنجال طنز آمیز هارمونی کورین (Spring 2013 Breakers) (2013) بازی کرد. در همان سال ، گومز با بازی ایتان هاوک در هیجان اکشن Getaway بازی کرد. او همچنین به دنبال حرفه موسیقی خود ، در سال 2013 ستاره های رقص و ستارگان را رقم زد و بزرگترین مجموعه بازدید ، برای شما ، در سال 2014. در همان سال گومز در کمدی Behaving Badly ، با مری لوئیز پارکر نمایش داده شد.
"خوب برای تو" ، "دروغگو بد" ، "این نیست من" ، "شرط آور"

گومز در تابستان سال 2015 با تک آهنگ "خوب برای تو" به نمودارها بازگشت و در اکتبر همان سال پنجمین آلبوم خود را با نام Revival منتشر کرد. او همچنین در هتل ترانسیلوانیا 2 آواز مشارکت داشت ، که در آن پاییز نیز منتشر شد و به بازیگران فصل 9 از The Voice به عنوان مربی تیم گوئن استفانی پیوست. موفقیت های بیشتر در سال 2017 با آهنگهای تحسین برانگیز مانند "بد دروغ" و "It Ain't Me" همکاری با دیجی کیوگو نروژی به دست نیامد. او همچنین با گوچی مانه رپ برای "فتیش" و مارشملو مرموز برای "گرگها" همراهی کردند.
"بازگشت به تو" ، "از دست داد تا مرا دوست بدارد" ، "اکنون به او نگاه کن"

در سال 2018 ، گومز آهنگ "بازگشت به شما" را برای درام خودکشی نوجوان نتفلیکس منتشر کرد 13 دلیل ، و نقش خود را به عنوان مویس در هتل ترانسیلوانیا 3 احیا کرد. سال بعد ، او در کمدی زامبی جیم جارموش به نمایش فیلم بزرگ بازگشت. Die Die و دو ترانه جدید "Lose You to Love Me" و "Look Now Now" از آلبوم بعدی استودیوی خود رها کرد. قرار بود این هنرمند چند استعدادی در فیلم Doolittle (2020) شخصیتی را صدا کند.
نبرد لوپوس

در اوایل ژانویه سال 2014 گزارش شد که گومز بیش از دو سال با لوپوس - یک بیماری خود ایمنی که می تواند باعث تورم صورت ، خستگی ، سردرد و درد مفاصل شود - روبرو شد.

در سپتامبر سال 2017 ، این خواننده و بازیگر نشان داد که پیشبرد علائم لوپوس ، او را مجبور کرده است که در اوایل سال ، تحت پیوند کلیه قرار بگیرد ، در حالی که هم اتاقی و دوست خود ، فرانسیس راسا ، به عنوان اهدا کننده خدمت می کرد.

یک ماه بعد ، گومز در یک مصاحبه خبری NBC جزئیاتی از تجربه با ساوانا گوتری TODAY ارائه داد: "او به یاد می آورد که" او در این زمان جالب که کلیه های من تازه انجام شده بود ، با من زندگی می کرد. " فکر من از کسی خواسته بود که اهدا کند ، برای من دشوار بود. و او داوطلب شد و این کار را کرد. . منظور من این که او یک مسابقه بود ، باورنکردنی است. "

با تشکر از راسا ، گومز توانست به سرعت به اتاق عمل برود و روش نجات بخش زندگی را انجام داد. در حالی که در طول عمل عوارض دیگری نیز وجود داشت ، گومز به خوبی بهبود یافت ، و خاطرنشان کرد که احتمال 3 تا 5 درصد احتمال تجدید لوپوس وجود دارد.

در 19 نوامبر 2017 ، گومز در جوایز موسیقی آمریکا به صحنه بازگشت. او برخی از انتقادات را نسبت به آنچه که به نظر می رسد یک عملکرد هماهنگ لب است ، جلب کرد ، گرچه دیگران تنها ماهها پس از انجام یک عمل نجات بخش از تلاش کلی او حمایت کردند.

روز بعد ، گومز در سالانه اتحادیه تحقیقاتی لوپوس سالانه گالا در شهر نیویورک به دلیل کمک به جمع آوری بیش از 500000 دلار به سمت تحقیقات برای این بیماری مورد تقدیر قرار گرفت. وی در حین سخنرانی ، لحظه ای را که پزشکان بر او فوریت های لازم برای انجام عمل پیوند را تأکید کردند ، به یاد آورد. وی گفت: "شاید من وماً واقعاً خوب نبودم که بدانم منظور از آن چیست ، بنابراین در واقع به جایی رسیدیم که زندگی یا مرگ باشد." "خوشبختانه ، یکی از بهترین دوستان من کلیه او را به من داد و این هدیه نهایی زندگی بود. و من الان خیلی خوب کار می کنم."

در تاریخ 30 نوامبر سال 2017 ، در مراسم سالانه بیلبورد ن در موسیقی ، گومز به عنوان زن سال معرفی شد. وی به جمعیت گفت: "من می خواهم از تیم شگفت انگیز و خانواده ام تشکر کنم زیرا آنها در برخی اوقات سخت و دشوار با من گیر افتادند." "و من امسال باید کارهای زیادی انجام دهم ، حتی اگر چند کار دیگر هم باید انجام دهم."
فعالیت و فعالیتهای تجاری

در خارج از بازیگری و موسیقی ، گومز به عنوان سخنگوی بوردن شیر خدمت کرده و در کارزار تبلیغاتی سازمان و تبلیغات چاپی حضور داشته است. او همچنین روی کمپینی کار کرد که نوجوانان را ترغیب می کرد تا درباره نامزدهای ریاست جمهوری 2008 بیشتر بدانند. گومز که از حامیان دیرینه یونیسف بود ، در سال 2009 به یکی از سفیران این سازمان تبدیل شد و برای کمک به فرزندان جهان از طریق C.A.N. (خیریه ، اقدام ، اکنون) ابتکار عمل.

در سال 2017 ، گومز برای راه اندازی خط کیف های دستی و لوازم جانبی سلنا گریس با مربی همکاری کرد و سال بعد دو طرف دوباره برای یک مجموعه آماده پوشیدن همکاری کردند.

در تابستان سال 2019 گزارش شد که این هنرمند برای یک سری از محصولات زیبایی از جمله عطرها ، مواد آرایشی و بهداشتی و مراقبت از مو ، لوازم آرایشی ، صابون و روغنهای ضروری ، یک مارک تجاری "سلنا گومز" تهیه کرده است.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها