کمدین و بازیگر کمدین و کوین هارت به عنوان یک طنز ایستاده شهرت پیدا کرد و در فیلم هایی مانند "About Last Night" ، "Hard Hard" و "Intelligence Central" به ایفای نقش پرداخت.
کوین هارت کیست؟
کوین هارت در 6 ژوئیه سال 1979 در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا متولد شد. هارت که توسط مادرش پرورش یافت ، کمی بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، به عنوان کمدین مستقل فعالیت خود را آغاز کرد و در نهایت به باشگاههای بزرگتری در نیویورک و لس آنجلس مهاجرت کرد. در سال 2006 او اولین آلبوم استندپ خود را منتشر کرد ، من یک مرد کوچک رشد یافته هستم. تور او در سال 2011 ، Laugh at My Pain (همچنین نام یک فیلم مستند بعدی) است که 15 میلیون دلار درآمد کسب کرد و از آن زمان هارت به موفقیت بزرگ هالیوود رفته است و در فیلم های کمدی مانند Think Like a Man (2012) ظاهر می شود ، درباره Last Night (2014)، Get Hard (2015)، Intelligence Central (2016)، Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) and The Upside (2019).

عکس کوین هارت
کوین هارت در جشنواره برتر فیلم "فکر کنید مانند یک مرد بیش از حد" در طول جشنواره فیلم آمریکایی سیاه 2014 در تئاتر SVA در 19 ژوئن 2014 در شهر نیویورک شرکت می کند. (عکس از ایلیا س. ساونوک / گتی ایماژ)

استند آپ ، آلبوم ها و تورها
کمدی هارت با چهار فیلم "پادشاهان کمدی" مقایسه شده است که شامل عناصر استیو هاروی ، سدریک کارآفرین ، D.L. هاگلی و برنی مک.

با شروع زندگی استراحت هارت ، ABC طنز جوان را به عنوان کیفیت خود به نام خانه بزرگ به خانه داد. هارت خودش را در این نمایشنامه بازی کرد ، جوانی موفق که مجبور است پس از اسارت گرفتن در یک طرح اختلاس ، مجبور شود خانه خود را در هاوایی ترک کند و با برخی از اقوام دور در فیلادلفیا حرکت کند. داستان داستانی عجیب هرگز مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت و این نمایش تنها پس از شش قسمت لغو شد.

"من یک مرد کوچک بزرگ هستم ،" به طور جدی خنده دار "
هارت سریع برگشت. در سال 2006 او اولین آلبوم استندآپ خود ، من یک مرد کوچک رشد کرده را منتشر کردم که بیشتر وضعیت او را به عنوان یکی از بهترین مجریان جوان کمدی تقویت کرد. دومین آلبوم او با نام Seriously Funny که چهار سال بعد منتشر شد ، ثابت شد که حتی بزرگتر هم شد.

"بخاطر درد من بخند" ، "بگذار تا توضیح دهم" ، "حالا چی؟"
با این حال ، این تور خنده در سال 2011 در تور من بود ، بعداً به یک مستند کنسرت تبدیل شد ، که هارت را به یک ستاره تمام عیار تبدیل کرد. همانطور که از این عنوان پیداست ، هارت در مطالب شخصی ، از مرگ مادرش بر اثر سرطان گرفته تا رفتار عجیب و غریب بستگانش ، در تاریخ شخصی خود قرار گرفت. خط تکراری او ، "خوب ، خوب ، همه خوب" ، به سرعت تبدیل به یک پیشگویی محبوب در بین مخاطبان شد. در کل ، Laugh at My Pain شامل 90 شهر شد و 15 میلیون دلار درآمد کسب کرد و این امر به یکی از موفق ترین تورهای کمدی در سال تبدیل شد.

هارت در ادامه موفقیت خود در خندیدن در درد من ، نسخه های فیلم از استندآپ های خود Let Me Explain (2013) و What Now را نیز منتشر کرد. (2016)

فیلم ها و سایر نقش ها
حرفه هارت در لیست های مختلفی از فیلم ها از جمله سربازان کاغذی (2002) ، ویرجینای 40 ساله (2004) ، روح هواپیما (2004) ، کوچکی ها (2010) ، پنج سال نامزدی (2011) ، سوار شده است. Always (2014)، About Last Night (2014)، The Wedding Ringer (2015)، Hard (2015)، Intelligence Central (2016)، Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) and The Upside (2019).

هارت همچنین صدای خود را در پروژه های فیلم انیمیشن از جمله زندگی مخفی حیوانات خانگی (2016) و Captain Underpants: The First Epic Movie (2017) ارائه داد.

تلویزیون با هارت نیز خوب رفتار کرده است: در سال 2012 او میزبان جوایز موسیقی MTV بود و تقریباً در همین زمان ، او نقش کمرنگی را در کمدی ABC Modern Family دریافت کرد. او همچنین در سریال هایی مانند شوهرهای واقعی هالیوود و Workaholics ظاهر شده است. در سال 2015 هارت میزبان کمدی Central Roast از جاستین بیبر بود.

این کمدین نیز در اواخر سال 2018 دعوت نامه ای برای میزبانی جوایز اسکار را پذیرفت ، هرچند که او به دلیل عصبانیت نسبت به اظهارات هموفیوبی که در اوایل کار خود انجام داده بود ، از این نقش کنار رفت.

تصادف ماشین
اوایل صبح روز اول سپتامبر 2019 ، هارت در یک تصادف رانندگی در کالاباساس کالیفرنیا درگیر شد. براساس گزارش ها ، این کمدین در Plymouth Barracuda در سال 1970 مسافر خود بود که راننده ، جارد بلک ، کنترل بزرگراه خائنانه مالهحند را از دست داد و ماشین را از جاده عبور داد و یک خاکریز را پیاده کرد. هر دو برای معالجه به بیمارستانهای مجاور منتقل شدند و هارت نیاز به عمل جراحی فوریت های پشتی داشت.

این کمدین برای نخستین بار از زمان تصادف در اواخر اکتبر ، هنگامی که در یک رستوران بورلی هی به همراه جی ز و سایر دوستان مشاهده شد ، ظاهر شد. هفته بعد وی ویدئویی در اینستاگرام از تمرینات توانبخشی خود منتشر کرد ، که شامل بازتاب هایی در مورد چگونگی تغییر دیدگاه وی در مورد زندگی است.

همسر و خانواده
هارت در سال 2003 با طری هارت ، کمدین ، ​​ازدواج کرد. این زوج که اکنون طلاق گرفته اند ، دارای دو فرزند با هم هستند ، بهشت ​​لی و هندر. در سال 2014 هارت به مدل سازی انیکو پاریش مشغول شد و دو سال بعد با او ازدواج کرد. این زوج در سال 2017 یک پسر به نام Kenzo Kash داشتند. اندکی پس از تولد پسرش ، هارت اعتراف کرد که با Eniko بی ایمان بوده است.

اوایل زندگی
بازیگر و کمدین کوین هارت در 6 ژوئیه سال 1979 در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا متولد شد. جوانترین دو پسر ، هارت و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها