زندیه کیست؟
Zendaya به عنوان یک کودک شروع به بازیگری کرد و در نمایش در تئاتر کالیفرنیا شکسپیر و سایر شرکتهای تئاتر در نزدیکی زادگاه خود اوکلند ، کالیفرنیا ظاهر شد. او اولین سریال تلویزیونی خود را در سال 2010 در سریال کمدی محبوب tween Shake It Up به زمین نشست و اولین آلبوم خود را با نام خود در سال 2013 منتشر کرد. پس از یک سری دیزنی دیگر ، K.C. Undercover ، Zendaya قبل از قرار دادن تصویر سالم خود در پشت او با درام Euphoria ، به فیلم Spider-Man: Homecoming و The Greatest Showman در سال 2017 تبدیل شد.

اوایل زندگی
زادهایا بازیگر و خواننده زادهایا متولد اول سپتامبر 1996 در اوکلند ، کالیفرنیا ، از پس زمینه تئاتری درآمد. او به عنوان دختر یک مدیر صحنه ، بسیاری از دوران جوانی خود را در تئاتر شکسپیر در کالیفرنیا حلق آویز کرد. او همچنین در برنامه جوانان خود آموزش دید و در برخی از تولیدات خود حضور یافت.

در طی روزهای تحصیل به عنوان دانش آموز در مدرسه هنرهای اوکلند ، زنندایا در تولیدات تئاتری محلی نقش های بسیاری را به دست آورد. وی همچنین از هنر و صنعت خود در تئاتر هنرستان آمریکا و هنرستان کال کالکس استفاده کرد. Zendaya علاقه به رقص نیز داشت. او برای چندین سال عضو گروه رقص Future Shock Oakland بود و در آکادمی هنرهای هاوایی به رقص هالا پرداخت.

علاوه بر کارهای تئاتری ، Zendaya موفقیتهای اولیه خود را به عنوان الگویی بدست آورد و برای شرکتهایی مانند میسی و Old Navy کار کرد. برای تبلیغات Sears ، Zendaya به عنوان رقصنده پشتیبان سلنا گومز اجرا شد. وی سرانجام تصمیم گرفت فقط از اولین نام خود به صورت حرفه ای استفاده کند. "زندایا" به معنای "تشکر" از زبان مردم شونا زیمبابوه است.

فیلم و نمایش تلویزیونی
"لرزش آن"
در سال 2010 Zendaya با اولین بازی Shake It Up در کانال دیزنی ، کار خود را آغاز کرد. این مجری آن زمان 14 ساله ، این نمایش را به McClatchy-Tribune Business News توصیف کرد و عنوان کرد: "یک کمدی دوستانه در مورد دو بهترین دوست که آرزو دارند تبدیل به یک رقاص حرفه ای شوند و سرانجام وقتی که برای استماع نمایش مورد علاقه خود روی می دهند ، شانس خود را می گیرند."

Zendaya و ستاره همبازی او ، بلا Thorne ، به بت های بین هواداران جوان خود تبدیل شدند. آهنگهایی که آنها در این نمایش اجرا کردند ، از جمله "چیزی برای رقصیدن" ، با مخاطب مورد نظر خود بارگیری شد و دو شخصیت آنها به حدی محبوب شدند که حتی الهام بخش خط مد خودشان بودند.

'A.N.T. مزرعه ، "خوش شانس چارلی" ، "دیوانگان"
در خارج از نمایش هیت ، Zendaya صدا خود را به فیلم تلویزیونی انیمیشن Pixie Hollow Games (2011) قرض داد. او همچنین در سریال هایی چون A.N.T. Farm and Good Luck Charlie و در فیلم تلویزیونی Frenemies در سال 2012 با ثورن بازی کرد.

در سال 2013 Zendaya سوئیچ را از نمایش رقص خیالی به مسابقه تلویزیونی محبوب Dancing with the Stars تبدیل کرد. او در این نمایش با رقصنده حرفه ای وال چرمکوفسکی زوج شد و در برابر چهره های مشهوری چون اندی دیک ، کلی پیکلر و علی رایسمن به رقابت پرداخت. با این حال ، تجربه قبلی او کمک زیادی نکرد. همانطور که او به Good Morning America گفت: "من واقعاً به رقصیدن هیپ هاپ علاقه مندم . بنابراین باید نوع آنچه را که می دانم فراموش کنم و دوباره دوباره شروع کنم."

K.C. کشف ، '' مرد عنکبوتی '' 'بزرگترین نمایشگر'
بعد از Dancing With the Stars ، Zendaya در کمدی دیزنی K.C بازی کرد. Undercover به مدت سه فصل قبل از ایجاد چلپ چلوپ روی صفحه نمایش بزرگ در سال 2017 با Spider-Man: Homecoming و The Greatest Showman ، با بازی نقش آنه ویلر در کنار هیو جکمن در حالت دوم.

Zendaya در سال 2018 صدای خود را به دو فیلم انیمیشن قرض داد: Duck Duck Goose و Smallfoot. او سپس نقش خود را به عنوان میشل "M.J." تغییر داد. جونز در مرد عنکبوتی: در سال 2019 به دور از خانه.

'رضایت'
Zendaya از تصویر دیزنی خود فاصله گرفت و به خاطر بازی در نقش Rue در سری HBO Euphoria وارد بازی شد. براساس سالهای پر تلاطم نوجوان خالق سام لوینسون ، این نمایش جلوی اولین نمایش خود در ژوئن 2019 را بخاطر نمایش های گرافیکی خود در مورد استفاده از مواد مخدر نوجوانان و تمایلات جنسی ایجاد کرد.

Zendaya در گفتگو با نیویورک تایمز درباره محتوای تحریک آمیز این نمایش گفت: "من این را شوکه کننده و صادقانه نمی دانم. برای مردم صادقانه است. من مردم این واقعیت را پذیرفتند که قطبی باشد . آیا مردم دوست دارند واقعیت این است یا نه ، واقعیت است. من داستان کسی را می گویم. فقط به این دلیل که برای شما اتفاق نمی افتد ، به معنای این نیست که همه روزه اتفاق نمی افتد. "

در نوامبر 2019 از این بازیگر زن به عنوان بهترین فیلم درام تلویزیونی ، برای ایفوری و بهترین فیلم زن زن ، برای مرد عنکبوتی: دور از خانه ، در جوایز انتخاب مردم تقدیر شد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها