امینم کیست؟
رپر ، بازیگر و تهیه کننده موسیقی امینم یکی از پرفروش ترین نوازندگان قرن بیست و یکم و یکی از تأثیرگذارترین رپرهای تمام دوران است.

امینم متولد مارشال بروس ماترس سوم در سال 1972 در میسوری ، کودکی آشفته داشت. او در کلاس نهم از مدرسه کنار رفت و کارهای شگفت انگیزی را نیز به کار گرفت تا اینکه سرانجام پس از انتشار The Slim Shady LP در اوایل سال 1999 ، آن را به عنوان رپر بدست آورد. این آلبوم به صورت چند پلاتینی درآمد ، و از امینم دو جایزه گرمی و چهار جایزه موسیقی MTV Video Music دریافت کرد. .

در سال 2000 ، امینم The Marshall Mathers LP را منتشر کرد که به عنوان سریعترین آلبوم در تاریخ رپ شناخته شد. در سال 2010 ، او آلبوم بازیابی برنده گرمی را منتشر کرد ، کوششی کاملاً اتوبیوگرافیک برای مقابله با مبارزات خود با اعتیاد و تجربه توانبخشی.

Marshall Mathers LP 2 (2013) نیز با تحسین های بی شماری به دست آورد و این رپر بعداً با Revival (2017) و Kamikaze (2018) دنبال کرد.

مادر و پدر امینم
امینم هرگز پدرش مارشال ماترس جونیور را نشناخت ، هنگامی که امینم هنوز یک نوزاد بود ، خانواده را رها کرد و تمام تلاشهای فراوان پسرش را برای تماس با او در دوران کودکی رد کرد.

در نتیجه ، امینم توسط مادرش ، دبورا ماترز بزرگ شد. امینم به طرز مهربانی نسبت به شیوه بزرگ شدن مادرش انتقاد کرده است. وی از طریق ترانه های ترانه اش ، او را به جرم معتاد بودن به داروهای تجویزی و همچنین سوء استفاده عاطفی و جسمی وی متهم کرده است.

دبورا با قاطعیت تمام این اتهامات را تکذیب کرد و در سال 1999 دادخواست 10 میلیون دلاری توهین به فرزندش داد. آنها پرونده را با 25000 دلار حل و فصل کردند.

در سال 2008 ، دبورا پسر من مارشال ، پسرم امینم را منتشر کرد: تنظیم ضبط مستقیم در زندگی من به عنوان مادر امینم ، خاطره ای که درباره داستان و روابط پیچیده آنها بازگو می کند. در این کتاب ، او ادعا می کند که هرگز از پسرش بهره برداری نکرده است و تنها نگرانی او برای فرزندانش بوده است.

سنین جوانی و تحصیل
رپر ، تهیه‌کننده و بازیگر آمریکایی امینم متولد مارشال بروس ماترس سوم در 17 اکتبر 1972 در سنت جوزف میسوری شد.

مادر امینم هرگز نتوانست بیش از چندین ماه به طور همزمان شغل خود را حفظ کند ، به همین دلیل آنها به طور مرتب بین میسوری و دیترویت ، میشیگان حرکت می کردند و بخش های زیادی از وقت را در پروژه های مسکن عمومی می گذراندند.

امینم بعدا یادآوری کرد: "من سالانه دو ، سه بار مدرسه را عوض می کردم." "این احتمالاً جدی ترین قسمت در مورد این همه بود."

این سبک زندگی پرتحرک تأثیر زیادی بر شخصیت وی گذاشت. او هیچ دوست نزدیکی نداشت ، تقریباً کاملاً خود را نگه می داشت و مانند هر یک از مکتب های جدید با او برخورد می شد. او به یاد آورد: "در حمام ضرب و شتم ، در راهروها ضرب و شتم ، در قفسه ها قرار دهید."

امینم در دبیرستان لینکلن در وارن ، میشیگان تحصیل کرد ، که در کلاس نهم سه بار شکست خورد و سرانجام در سن 17 سالگی از تحصیل خارج شد. با وجود اینکه دانش آموز ضعیفی بود ، امینم همیشه میل و علاقه عمیقی به زبان ، بلعیدن کتاب های طنز و حتی مطالعه داشت. لغت نامه.

"من فهمیدم که مهم نیست که من در مدرسه چقدر بد باشم ، و هرچقدر هم که ممکن است در بعضی اوقات نمراتم پایین باشد ، من همیشه به زبان انگلیسی خوب بودم . احساس می کردم که می خواهم بتوانم همه را داشته باشم این واژگان در دسترس من ، در واژگان من در هر زمان و هر زمان که نیاز به بیرون کشیدن داشته باشم. می دانید ، در جایی ، آنها ذخیره می شوند ، مانند ، قفل می شوند. "

همسر و دختر سابق امینم
امینم فقط 15 سال داشت که با یک کیم آن اسکات 13 ساله در یک مهمانی در خانه ملاقات کرد. کیم ، که ادعا می کرد پدرش را نمی شناسد و از ناپدری خود مورد آزار جنسی قرار گرفته بود ، به همراه امینم و مادرش دبورا زندگی کرد.

امینم و کیم خیلی زود قرار ملاقات را شروع کردند ، اما رابطه آنها از همان ابتدا آشفته بود. دبورا هنگامی که امینم از مدرسه خارج شد ، این زوج را بیرون کشید. در سال 1995 ، این زوج یک دختر به نام Hailie Jade Scott داشتند. این زوج بارها از هم پاشیدند و دوباره به همدیگر بازگشتند ، سرانجام قبل از ازدواج امینم در اولین تور مهم خود در سال 1999 ازدواج کردند. آنها در سال 2000 طلاق گرفتند.

کیم و امینم همچنان رابطه متقابل غیرقانونی و متقابل خود را تا ازدواج مجدد در سال 2006 ادامه دادند ، و سپس چند ماه بعد دوباره طلاق گرفتند. پس از طلاق دوم ، مهاجمان اختلاف نظر طولانی در مورد حضانت عمومی در مورد دخترشان Hailie آغاز کردند.

امینم در طول زندگی حرفه ای خود ، از جمله در آهنگ 2004 "Mockingbird" و در سراسر آلبوم Revival در سال 2017 ، در مورد Hailie رپ کرد. هیلی با داشتن مدرک روانشناسی از دانشگاه ایالتی میشیگان فارغ التحصیل شد و به یک تأثیرگذار در اینستاگرام تبدیل شده است.

کارت FACT EMINEM BIOGRAPHY را بارگیری کنید

Eminem's حرفه ای به عنوان رپر
به عنوان یک ترک تحصیل نوجوان ، امینم راهی را برای ابراز اشتیاق خود به زبان و همچنین آزاد کردن خشم جوانی خود ، از طریق ژانر موسیقی در حال ظهور هیپ هاپ پیدا کرد. او نام صحنه M&M را بر عهده گرفت ، مرجع بازیگوش به ابتکارهای او ، که او بعداً شروع به نوشتن آوایی با عنوان "Eminem" کرد. "Eminem با عصبانیت نیهیلیستی اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 موسیقی رپ را شناسایی کرد ، و او را به خصوص با NWA گرفت. خدمه رپ گانگستری محبوب و بسیار جنجالی از لس آنجلس.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها